Klasyfikacja indywidualna

IKO NAKAMURA EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIP POLAND BIAŁYSTOK 2023


Na turniej zgłosiło się 526 zawodników z 65 klubów karate z 11 krajów

KUMITE U12-18

1. U12 Girls 10 - 11 lat - 30 kg

  • 1. Tokarska Julia / Poland
  • 2. Stanchły Natalia / Poland
  • 3. Kurza Zuzanna / Poland
  • 4. Romanik Izabela / Poland

2. U12 Girls 10 - 11 lat - 35 kg

  • 1. Stanchły Maja / Poland
  • 2. Czerniawska Natalia / Poland
  • 3. Kijas Karolina / Poland
  • 4. Tymińska Marysia / Poland

3. U12 Girls 10 - 11 lat - 40 kg

  • 1. Martseniuk Polina / Latvia
  • 2. Kalinowska Wiktoria / Poland
  • 3. Lepiarz Emilia / Poland
  • 4. Cichocka Martyna / Poland

4. U12 Girls 10 - 11 lat + 40 kg

  • 1. Kowalczyk Elzbieta / Poland
  • 2. Uzar Gabriela / Poland
  • 3. Capa Adrija Anete / Latvia
  • 4. Gerstner Leoni / Ukraine

5. U14 Girls 12 - 13 lat - 40 kg

  • 1. Grześ Hanna / Poland
  • 2. Kaczorowska Iga / Poland
  • 3. Dąbrowa Zuzanna / Poland
  • 4. SOSNOWSKA MAJA / Poland

6. U14 Girls 12 - 13 lat - 45 kg

  • 1. Fliśnik Maja / Poland
  • 2. Łysik Marta / Poland
  • 3. Zielonka Aleksandra / Poland
  • 4. Marczak Patrycja / Poland

7. U14 Girls 12 - 13 lat - 50 kg

  • 1. Sosin Oliwia / Poland
  • 2. Rytczak Karolina / Poland
  • 3. Nanhoe Angel / Netherlands
  • 4. Bulanda Sara / Poland

8. U14 Girls 12 - 13 lat + 50 kg

  • 1. Rzymowska Alicja / Poland
  • 2. Łopato Zuzanna / Poland
  • 3. Bentlejewska Beata / Poland
  • 4. Rojek Daria / Poland

9. U16 Girls 14 - 15 lat - 50 kg

  • 1. Twardowska Alicja / Poland
  • 2. Andriuszczenko Sofia / Ukraine
  • 3. Koziatnykova Sofiia / Ukraine
  • 4. Dubovyk Daria / Ukraine

10. U16 Girls 14 - 15 lat - 55 kg

  • 1. Zbróg Lena / Poland
  • 2. Łuszczyk Gabriela / Poland
  • 3. Wincza Antonina / Poland
  • 4. Książek Barbara / Poland

11. U16 Girls 14 - 15 lat - 60 kg

  • 1. Dudek Natalia / Poland
  • 2. Migała Urszula / Poland
  • 3. Kucińska Natalia / Poland
  • 4. Węglarz Wiktoria / Poland

12. U18 Girls 16 - 17 lat - 50 kg

  • 1. Mulenko Kateryna / Ukraine
  • 2. Żywicka Kinga / Poland
  • 3. Cherepko Kateryna / Ukraine
  • 4. Lubecka Paulina / Poland

13. U18 Girls 16 - 17 lat - 55 kg

  • 1. Arendacz Angelika / Poland
  • 2. Jarząbek Lena / Poland
  • 3. Arinina Wiktoria / Poland
  • 4. Stasińska Magdalena / Poland

14. U18 Girls 16 - 17 lat - 60 kg

  • 1. Osuch Gabriela / Poland
  • 2. Lubecka Agata / Poland
  • 3. Sasnal Marika / Poland
  • 4. Malinowska Martyna / Poland

15. U18 Girls 16 - 17 lat - 65 kg

  • 1. ŠĻAHTA KSENIJA / Latvia
  • 2. Slivchenko Vladislava / Ukraine
  • 3. Janas Aleksandra / Poland
  • 4. Wróbel Vanessa / Poland

16. U18 Girls 16 - 17 lat + 65 kg

  • 1. Yaroshynska Anna / Poland
  • 2. Janiszak Adrianna / Poland
  • 3. Kornacka Wiktoria / Poland
  • 4. Kryszyńska Zofia / Poland

17. U12 Boys 10 - 11 lat - 30 kg

  • 1. CIRCĀNS TREVISS / Latvia
  • 2. Kiszczak Filip / Poland
  • 3. Kędroń Antoni / Poland
  • 4. Bochenek Jakub / Poland

18. U12 Boys 10 - 11 lat - 35 kg

  • 1. Kabanets Andrii / Poland
  • 2. Zamąciński Jan / Poland
  • 3. Depowski Nikodem / Poland
  • 4. Vysotskyi Nikita / Ukraine

19. U12 Boys 10 - 11 lat - 40 kg

  • 1. Chrzanowski Aleks / Poland
  • 2. Wojciechowski Adam / Poland
  • 3. Nanhoe Kishan / Netherlands
  • 4. Hys Oliwier / Poland

20. U12 Boys 10 - 11 lat - 45 kg

  • 1. Chwała Piotr / Poland
  • 2. Paluszkiewicz Euzebiusz / Poland
  • 3. Pachucki Tymoteusz / Poland
  • 4. Halota Tymoteusz / Poland

21. U12 Boys 10 - 11 lat + 45 kg

  • 1. Cymerman Damian / Poland
  • 2. Skiepko Szymon / Poland
  • 3. Nędza Stanisław / Poland
  • 4. Naczas Wojciech / Poland

22. U14 Boys 12 - 13 lat - 40 kg

  • 1. Bogačovs Ņikita / Latvia
  • 2. Pulsakowski Jakub / Poland
  • 3. LIEPIŅŠ MIKS / Latvia
  • 4. Ursul Maksym / Poland

23. U14 Boys 12 - 13 lat - 45 kg

  • 1. Polak Błażej / Poland
  • 2. Imiołczyk Oskar / Poland
  • 3. Pawluk Bartosz / Poland
  • 4. Lis Adam / Poland

24. U14 Boys 12 - 13 lat - 50 kg

  • 1. Depowski Jakub / Poland
  • 2. Waśko HUBERT / Poland
  • 3. Zabolotnyi Maksym / Ukraine
  • 4. Gorgol Olaf / Poland

25. U14 Boys 12 - 13 lat - 55 kg

  • 1. Ciemniewski Kacper / Poland
  • 2. Radzki Bartosz / Poland
  • 3. Mrowiec Kacper / Poland
  • 4. Kwasiborski Adam / Poland

26. U14 Boys 12 - 13 lat - 60 kg

  • 1. Wrzosek Jakub / Poland
  • 2. Koćmierowski Wojciech / Poland
  • 3. Szawarejko Oliwier / Poland
  • 4. Batanov Maxim / Germany

27. U14 Boys 12 - 13 lat + 60 kg

  • 1. Hołdyk Jakub / Poland
  • 2. Biernacki Wojciech / Poland
  • 3. Białek Oskar / Poland
  • 4. Gontarczyk Jan / Poland

28. U16 Boys 14 - 15 lat - 50 kg

  • 1. Kukuczka Dawid / Poland
  • 2. Szerafin Krzysztof / Poland
  • 3. Vaulin Dmytro / Ukraine
  • 4. Dyrek Szymon / Poland

29. U16 Boys 14 - 15 lat - 55 kg

  • 1. Lewon Jan / Poland
  • 2. Ciałowicz Franciszek / Poland
  • 3. Sara Dominik / Poland
  • 4. CHAŁUPCZAK BORYS / Poland

30. U16 Boys 14 - 15 lat - 60 kg

  • 1. Khobot Ihor / Ukraine
  • 2. Gawrysiuk Nikodem / Poland
  • 3. Kowala Patryk / Poland
  • 4. TRĘBACZ ANTONI / Poland

31. U16 Boys 14 - 15 lat - 65 kg

  • 1. Mongambo Phileas / Germany
  • 2. Stanowski Maksym / Poland
  • 3. Pękala Alan / Poland
  • 4. Bolechowicz Wiktor / Poland

32. U16 Boys 14 - 15 lat - 70 kg

  • 1. Podbielski Kacper / Poland
  • 2. Koćmierowski Tomasz / Poland
  • 3. Kļimovičs Oļegs / Latvia
  • 4. Ratajczyk Norbert / Poland

33. U16 Boys 14 - 15 lat + 70 kg

  • 1. Malinowski Jakub / Poland
  • 2. Derdzikowski Marcel / Poland
  • 3. Chotkowski Paweł / Poland
  • 4. Waberski Adam / Poland

34. U18 Boys 16 - 17 lat - 60 kg

  • 1. Cydejko Aleksander / Poland
  • 2. Duchynskyi Denys / Ukraine
  • 3. Biernat Iwo / Poland

35. U18 Boys 16 - 17 lat - 65 kg

  • 1. Krzywicki Aleksander / Poland
  • 2. Kwiatkowski Eryk / Poland
  • 3. Gawrysiuk Igor / Poland
  • 4. Duchynskyi Dmytro / Ukraine

36. U18 Boys 16 - 17 lat - 70 kg

  • 1. Stasiński Paweł / Poland
  • 2. Paley Yonatan / Israel
  • 3. Sromek Kacper / Poland
  • 4. Kożuchowski Igor / Poland

37. U18 Boys 16 - 17 lat - 75 kg

  • 1. Kadłuczka Bruno / Poland
  • 2. Dziubek Adam / Poland
  • 3. LIANA MAKSYMILIAN / Poland
  • 4. Turzyński Szymon / Poland

38. U18 Boys 16 - 17 lat - 80 kg

  • 1. Rauda Marks Deniss / Latvia
  • 2. Witkowski Olaf / Poland
  • 3. Skrypka Dmytro / Ukraine

39. U18 Boys 16 - 17 lat + 80 kg

  • 1. Starosta Franciszek / Poland
  • 2. Wójcik Filip / Poland
  • 3. Rutkowski Jakub + / Poland

KUMITE SENIOR

40. WOMENS Senior 18 - 34 lat - 55 kg

  • 1. Tomaszewska Amelia / Poland
  • 2. Jaworska Aleksandra / Poland
  • 3. Grześ Natalia / Poland
  • 4. Wojtas Oliwia / Poland

41. WOMENS Senior 18 - 34 lat - 60 kg

  • 1. Kurczyńska Gabriela / Poland
  • 2. Stankiewicz Anna + / Poland
  • 3. Kryszyńska Marta / Poland

42. WOMENS Senior 18 - 34 lat - 65 kg

  • 1. Podlaszewska Karolina / Poland
  • 2. Matyjanek Malwina / Poland
  • 3. Wysocka Aleksandra / Poland
  • 4. ZAREMBA JULIA / Poland

43. WOMENS Senior 18 - 34 lat + 65 kg

  • 1. Poczwardowska Monika / Poland
  • 2. Kwietniewska Aleksandra / Poland
  • 3. FILUS WIKTORIA / Poland
  • 4. Szreiter Julia / Poland

44. MENS Senior 18 - 34 lat - 70 kg

  • 1. Khezri Behzad / Germany
  • 2. Hebda Patryk / Poland
  • 3. Puch Mateusz / Poland

45. MENS Senior 18 - 34 lat - 80 kg

  • 1. Maksymov Maksym / Ukraine
  • 2. Tomasik Michał / Poland
  • 3. Gryziukowski Adam / Poland
  • 4. Pałka Cyprian / Poland

46. MENS Senior 18 - 34 lat - 90 kg

  • 1. Romaniuk Oskar / Poland
  • 2. Stecs Kirils / Latvia
  • 3. Jeremicz Marcin / Poland
  • 4. Pławecki Mateusz / Poland

47. MENS Senior 18 - 34 lat + 90 kg

  • 1. Puzon Tomasz+ / Poland
  • 2. Jasica Sławomir + / Poland
  • 3. CHLABICZ ADAM / Poland
  • 4. Paszko Tomasz / Poland

KUMITE MASTERS 35+

48. MENS Masters 35+ 35 - 44 lat - 85 kg

  • 1. Żuk Marcin / Poland
  • 2. RZEPKA DOMINIK / Poland
  • 3. Mochol Ireneusz / Poland
  • 4. Dombrowski Rafał / Poland

49. MENS Masters 35+ 35 - 44 lat + 85 kg

  • 1. Strefner Piotr / Poland
  • 2. Truszkowski Rafał / Poland
  • 3. Sadyś Łukasz / Poland
  • 4. Jurek Paweł / Poland

KUMITE MASTERS 45+

50. MENS Masters 45+ - 85 kg

  • 1. Kushelman Yakov / Israel
  • 2. Kuzniecow Robert / Poland
  • 3. Marcjan Adam / Poland

51. MENS Masters 45+ + 85 kg

  • 1. Puzon Tomasz / Poland
  • 2. Król Stanisław / Poland
  • 3. Chałubiński Grzegorz / Poland
  • 4. Zugaj Cezary Stanisław / Poland

KATA

52. WOMENS U12 KATA

  • 1. Kalinowska Wiktoria / Poland
  • 2. ZANDUKELI NINA / Poland
  • 3. Malewska Emilia / Poland
  • 4. Kijas Karolina / Poland

53. WOMENS U14 KATA

  • 1. Jaśkiewicz Nilola / Poland
  • 2. Nanhoe Angel / Netherlands
  • 3. Rojek Lucyna / Poland
  • 4. Rytczak Karolina / Poland

54. WOMENS U16 KATA

  • 1. Migała Urszula / Poland
  • 2. Dudek Natalia / Poland
  • 3. Zelek Jagoda / Poland
  • 4. Kowalczuk Karolina / Poland

55. WOMENS U18 KATA

  • 1. Trybuś Oliwia / Poland
  • 2. Wróbel Vanessa / Poland
  • 3. Piasecka Wiktoria / Poland

56. WOMENS Senior KATA

  • 1. Kozłowska Katarzyna / Poland
  • 2. Wojtas Oliwia / Poland
  • 3. Kwiatkowska Marta / Poland
  • 4. Wysocka Aleksandra / Poland

57. MENS U12 KATA

  • 1. Kabanets Andrii / Poland
  • 2. Surkov Ivan / Ukraine
  • 3. Halota Tymoteusz / Poland
  • 4. Szydło Aleksander / Poland

58. MENS U14 KATA

  • 1. Bachurin Serhii / Ukraine
  • 2. Śliwa Miłosz / Poland
  • 3. Bordychev Kyrylo / Ukraine
  • 4. Hołdyk Jakub / Poland

59. MENS U16 KATA

  • 1. Dyrek Szymon / Poland
  • 2. Koćmierowski Tomasz / Poland
  • 3. Kuryś Michał / Poland

60. MENS Senior KATA

  • 1. Dubiel Alex / Poland
  • 2. Grabowski Maciej / Poland
  • 3. Puch Mateusz / Poland
  • 4. BOUKHRISSA WAFIK / Algeria

61. MENS Masters KATA

  • 1. Dotsenko Ihor / Ukraine
  • 2. Tóth Attila / Hungary
  • 3. Dombrowski Rafał / Poland
  • 4. Marcjan Adam / Poland


General



Rank Country Gold Silver Bronze
1 Poland 48 53 50
2 PL 40 46 41
3 Ukraine 5 4 6
4 UA 3 3 5
5 Latvia 5 1 3
6 LV 5 1 3
7 DE 2 0 0
8 Germany 2 0 0
9 Israel 1 1 0
10 IL 1 1 0
11 Netherlands 0 1 2
12 Hungary 0 1 0
13 NL 0 0 2
14 Algeria 0 0 0