Klasyfikacja indywidualna
MISTRZOSTWA WOJ. MAZOWIECKIEGO W KARATE KYOKUSHIN 2023
Na turniej zgłosiło się 307 zawodników z 28 klubów karate
semi contact
1. Młodziczki 12 - 13 lat - 35 kg
- 3. Cierpiałek Monika / Mazowiecki Klub Karate Kyokushin
- 3. Romanik Izabela / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
2. Młodziczki 12 - 13 lat - 40 kg
- 3. Stachnik Maja / UKS Pancerni
- 3. Niziołek Kaja / Klub Karate Shinkyokushin Kazoku
3. Młodziczki 12 - 13 lat - 45 kg
- 3. Kowalska Maja / Klub Karate Shinkyokushin Kazoku
- 3. FILIPPOVA ANASTASIIA / KYOKO Warszawa
4. Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
- 3. Tararuj Wiktoria / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Kłosińska Łucja / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
5. Młodziczki 12 - 13 lat + 50 kg
- 3. Tabaka Amelia / Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
- 3. LUDZIEJEWSKA MILENA / MKS KK Radzymin
6. Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 45 kg
- 3. Popiołek Amelia / Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate
- 3. Malara Alicja / UKS HEROS
7. Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 50 kg
- 3. Stańczyk Ida / Kumite Klub
- 3. Stańczyk Pola / Kumite Klub
8. Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 55 kg
- 3. Płosarek Julia / Klub Karate Kyokushin IPPON
- 3. Kucharska Lena / Klub Karate Kyokushin IPPON
9. Juniorki młodsze 14 - 15 lat + 55 kg
- 3. Sikorska Amelia / UKS Mushin
- 3. Sulińska Anna / Klub Karate Kyokushin IPPON
11. Juniorki 16 - 17 lat - 55 kg
- 3. Gabryjeluk Wiktoria / Klub Karate Kyokushin IPPON
- 3. Stachnik Oliwia / UKS Pancerni
12. Juniorki 16 - 17 lat - 60 kg
- 3. Kwiatkowska Daria / Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Zielińska-Czerwiec Iga / Kumite Klub
13. Juniorki 16 - 17 lat + 60 kg
- 3. Kornacka Wiktoria / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
- 3. Jachna Amelia / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
14. Młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
- 3. Krupiński Arkadiusz / Klub Karate Kyokushin IPPON
- 3. NIEWIADOMSKI SEWERYN / UKS HEROS
15. Młodzicy 12 - 13 lat - 40 kg
- 3. Koszelnik Milan / Klub Karate Kyokushin IPPON
- 3. Turski Jan / SSW HUSARZ
16. Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
- 3. STALUSZKA JAKUB / BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE
- 3. Nguyen Filip / Klub Karate Kyokushin IPPON
17. Młodzicy 12 - 13 lat - 50 kg
- 3. FIDOR KACPER / BUSHIDO
- 3. Gorzęba Kevin / Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate
18. Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
- 3. Rutkowski Filip / KSW Bushi
- 3. Kwasiborski Adam / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
19. Młodzicy 12 - 13 lat - 60 kg
- 3. GROTOWSKI JULIAN / UKS Karate KANKU
- 3. Bator Jakub / UKS Pancerni
20. Młodzicy 12 - 13 lat + 60 kg
- 3. Zygner Alex / SEKAI
- 3. Milewski Jakub / UKS Pancerni
21. Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 50 kg
- 3. VITCHYNOV IVAN / UKS HEROS
- 3. Wielądek Przemysław / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
22. Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
- 3. Czerwonka Henryk / UKS Mushin
- 3. MODZELEWSKI FRANCISZEK / MKS KK Radzymin
23. Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 60 kg
- 3. Sienkiewicz Jan / Kumite Klub
- 3. Jabłonowski Jakub / Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate
24. Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
- 3. Michniewski Grzegorz / Kumite Klub
- 3. Śledziewski Aleksander / Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate
25. Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 75 kg
- 3. Zawadka Mateusz / Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Dąbrowski Wiktor / BUSHIDO
26. Juniorzy młodsi 14 - 15 lat + 75 kg
- 3. Dorosz Franciszek / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
27. Juniorzy 16 - 17 lat - 60 kg
- 3. Lewon Jan / KSW Bushi
- 3. Stańczyk Jakub / Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate
28. Juniorzy 16 - 17 lat - 65 kg
- 3. MAZUR MATEUSZ / BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE
- 3. Wadych Aleks / KSW Bushi
29. Juniorzy 16 - 17 lat - 70 kg
- 3. Goździewski Paweł / Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
- 3. Kozłowski Wiktor / Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate
30. Juniorzy 16 - 17 lat - 75 kg
- 3. Kaczmarczyk Sergiusz / BUSHIDO
- 3. Krasovskyi Żenia / Kumite Klub
31. Juniorzy 16 - 17 lat - 80 kg
- 3. Kosiński Mikołaj / UKS HEROS
- 3. Szymański Igor / UKS Pancerni
32. Juniorzy 16 - 17 lat + 80 kg
- 3. Kwiatkowski Mikołaj / Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Kornacki Mateusz / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
full contact
33. Seniorki 18 - 34 lat - 60 kg
- 3. Majewska Gabrysia / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
- 3. Atłas Oliwia / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
35. Seniorzy 18 - 34 lat - 70 kg
- 3. Sozoniuk Jan / Bushi Team
- 3. Żmuda Jędrzej / SEKAI
36. Seniorzy 18 - 34 lat - 80 kg
- 3. Sroczyński Igor / Mazowiecki Klub Karate Kyokushin
- 3. Charun Filip / UKS HEROS
37. Seniorzy 18 - 34 lat + 80 kg
- 3. Bojarski Paweł / UKS Pancerni
- 3. Miziński Oskar / Klub Karate Kyokushin IPPON
Klasyfikacja drużynowa
Rank | Team | Pt | G | S | B |
---|---|---|---|---|---|
1 | UKS HEROS | 48 | 5 | 6 | 5 |
2 | Klub Karate Kyokushin IPPON | 41 | 6 | 1 | 8 |
3 | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | 41 | 4 | 5 | 6 |