Lista startowaMISTRZOSTWA WOJ. MAZOWIECKIEGO W KARATE KYOKUSHIN 2023
Lista startowa zawodników
Znaleziono: 307 zawodników
płeć |
nazwisko i imię |
klub |
kata/inne |
formuła kumite |
przydzielona kategoria kumite |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
8527 |
m |
Bayer Oleksandr |
BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | [semi contact] |
||
2. |
8521 |
k |
Igras Judyta |
BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | [semi contact] |
||
3. |
8524 |
k |
Kuczmaszewska Urszula |
BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | [semi contact] |
||
4. |
8523 |
k |
Mączyńska Marta |
BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | [semi contact] |
||
5. |
8525 |
m |
Masternak Jakub |
BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | [semi contact] |
||
6. |
8528 |
m |
Mazur Mateusz |
BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | [semi contact] |
||
7. |
8526 |
m |
Pyda Antoni |
BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | [semi contact] |
||
8. |
8594 |
m |
Sitnik Jan |
BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | [semi contact] |
||
9. |
8595 |
m |
Sitnik Maciej |
BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | [semi contact] |
||
10. |
8520 |
m |
Staluszka Jakub |
BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | [semi contact] |
||
11. |
8529 |
m |
Szkopański Antoni |
BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | [semi contact] |
||
12. |
8522 |
k |
Wyra Natalia |
BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | [semi contact] |
||
13. |
8611 |
m |
Winarski Michał |
Brokowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
14. |
8308 |
m |
Sosnowski Aleksy |
Bushi Team | [semi contact] |
||
15. |
8306 |
m |
Sozoniuk Jan |
Bushi Team | [full contact] |
||
16. |
8307 |
m |
Sozoniuk Szymon |
Bushi Team | [semi contact] |
||
17. |
8468 |
k |
Baraniak Zuzanna |
BUSHIDO | [full contact] |
||
18. |
8458 |
m |
Dąbrowski Wiktor |
BUSHIDO | [semi contact] |
||
19. |
8459 |
m |
Fidor Kacper |
BUSHIDO | [semi contact] |
||
20. |
8467 |
m |
Fiks Bartłomiej |
BUSHIDO | [full contact] |
||
21. |
8460 |
m |
Gajda Marek |
BUSHIDO | [semi contact] |
||
22. |
8454 |
k |
Górkiewicz Daria |
BUSHIDO | [semi contact] |
||
23. |
8461 |
m |
Kaczmarczyk Sergiusz |
BUSHIDO | [semi contact] |
||
24. |
8455 |
k |
Kubacka Marta |
BUSHIDO | [semi contact] |
||
25. |
8462 |
m |
Masgutow Jan |
BUSHIDO | [semi contact] |
||
26. |
8456 |
k |
Rybińska Julia |
BUSHIDO | [semi contact] |
||
27. |
8466 |
m |
Skowron Wojciech |
BUSHIDO | [full contact] |
||
28. |
8457 |
k |
Sobiech Iga |
BUSHIDO | [semi contact] |
||
29. |
8463 |
m |
Szopa Olivier |
BUSHIDO | [semi contact] |
||
30. |
8464 |
m |
Wieczorek Krzysztof |
BUSHIDO | [semi contact] |
||
31. |
8465 |
m |
Łoboda Piotr |
BUSHIDO | [semi contact] |
||
32. |
8354 |
m |
Shapira Robert |
HCA Highlander Karate Team | [semi contact] |
||
33. |
8598 |
m |
Sowiński Ksawery |
HCA Highlander Karate Team | [semi contact] |
||
34. |
8355 |
k |
Vasylyshyn Karyna |
HCA Highlander Karate Team | [semi contact] |
||
35. |
8439 |
m |
Borowy Michał |
KETSUI | [semi contact] |
||
36. |
8437 |
k |
Cygler Ewelina |
KETSUI | [full contact] |
||
37. |
8445 |
m |
Godek Krzysztof |
KETSUI | [full contact] |
||
38. |
8438 |
k |
Grodek Amelia |
KETSUI | [semi contact] |
||
39. |
8440 |
m |
Kuranowski Oliwier |
KETSUI | [semi contact] |
||
40. |
8441 |
m |
Ludwicki Mateusz |
KETSUI | [semi contact] |
||
41. |
8442 |
m |
Maszczak Jakub |
KETSUI | [semi contact] |
||
42. |
8443 |
m |
Pieszewicz Jakub |
KETSUI | [semi contact] |
||
43. |
8444 |
m |
Zamerfeld Sebastian |
KETSUI | [semi contact] |
||
44. |
8496 |
m |
Biczyk Tymoteusz |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
45. |
8481 |
m |
Chmura Aleksander |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
46. |
8476 |
k |
Gabryjeluk Wiktoria |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
47. |
8490 |
m |
Koszelnik Milan |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
48. |
8503 |
m |
Koszelnik Krystian |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
49. |
8489 |
m |
Krupiński Arkadiusz |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
50. |
8532 |
m |
Krzymień Michał |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
51. |
8477 |
k |
Kucharska Lena |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
52. |
8482 |
m |
Lisowski Karol |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
53. |
8499 |
m |
Machniewski Szymon |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
54. |
8488 |
m |
Malizu Christopher |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
55. |
8530 |
m |
Mazurkiewicz Borys |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
56. |
8621 |
m |
Miziński Oskar |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [full contact] |
||
57. |
8610 |
m |
Nguyen Filip |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
58. |
8485 |
k |
Płosarek Julia |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
59. |
8487 |
m |
Redlicki Adam |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
60. |
8501 |
k |
Rudniewska Weronika |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
61. |
8498 |
m |
Spyra Krzysztof |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
62. |
8478 |
k |
Sternik Maja |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
63. |
8495 |
m |
Sulima Gustaw |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
64. |
8479 |
k |
Sulińska Anna |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
65. |
8486 |
k |
Sulińska Maria |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
66. |
8484 |
m |
Trćka Jerzy |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [full contact] |
||
67. |
8502 |
m |
Wiśniewski Jan |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
68. |
8497 |
m |
Wojciech Lisowski |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
69. |
8480 |
k |
Zakrzewska Zuzanna |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
70. |
8310 |
k |
Głębicka Helena |
Klub Karate Shinkyokushin Kazoku | [semi contact] |
||
71. |
8312 |
k |
Kowalska Maja |
Klub Karate Shinkyokushin Kazoku | [semi contact] |
||
72. |
8314 |
m |
Kurek Antoni |
Klub Karate Shinkyokushin Kazoku | [semi contact] |
||
73. |
8313 |
m |
Lisowski Jakub |
Klub Karate Shinkyokushin Kazoku | [semi contact] |
||
74. |
8311 |
k |
Niziołek Kaja |
Klub Karate Shinkyokushin Kazoku | [semi contact] |
||
75. |
8309 |
k |
Rogowska Iga |
Klub Karate Shinkyokushin Kazoku | [semi contact] |
||
76. |
8623 |
k |
Atłas Oliwia |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [full contact] |
||
77. |
8635 |
m |
Chodnicki Cezary |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
78. |
8636 |
m |
Gawrysiuk Igor |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
79. |
8637 |
m |
Gawrysiuk Nikodem |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
80. |
8648 |
m |
Hys Oliwier |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
81. |
8647 |
m |
Jesionowski Piotr |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
82. |
8634 |
k |
Kania Agnieszka |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [full contact] |
||
83. |
8638 |
m |
Karbownik Krzesimir |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
84. |
8624 |
k |
Kornacka Wiktoria |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
85. |
8639 |
m |
Kornacki Mateusz |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
86. |
8625 |
k |
Kozłowska Hania |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
87. |
8626 |
k |
Kozłowska Zuzia |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
88. |
8649 |
m |
Krzysztof Białek |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
89. |
8627 |
k |
Kłosińska Łucja |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
90. |
8633 |
k |
Libudzic Natalia |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
91. |
8628 |
k |
Majewska Gabrysia |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [full contact] |
||
92. |
8641 |
m |
Malinowski Jakub |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
93. |
8629 |
k |
Molska Maja |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
94. |
8630 |
k |
Nejfeld Zuzia |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
95. |
8642 |
m |
Nejfeld Filip |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
96. |
8643 |
m |
Osial Paweł |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
97. |
8644 |
m |
Piórkowski Igor |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
98. |
8631 |
k |
Romanik Izabela |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
99. |
8632 |
k |
Tymińska Maria |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
100. |
8645 |
m |
Tymiński Filip |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
101. |
8646 |
m |
Zawisza Jakub |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
102. |
8563 |
k |
Andriuszczenko Sofia |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
103. |
8469 |
k |
Arinina Wiktoria |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
104. |
8567 |
k |
Balińska Aleksandra |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
105. |
8470 |
k |
Dudek Natalia |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
106. |
8552 |
k |
Gołczyk Natalia |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
107. |
8549 |
m |
Jóźwicki Grzegorz |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
108. |
8573 |
k |
Kobus Julia |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
109. |
8558 |
k |
Koch Aleksandra |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
110. |
8564 |
m |
Kvashnin Illia |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
111. |
8555 |
m |
Lewon Jan |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
112. |
8576 |
k |
Oliwia Osica |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
113. |
8550 |
m |
Polak Błażej |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
114. |
8556 |
m |
Rutkowski Filip |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
115. |
8557 |
m |
Rutkowski Jakub |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
116. |
8559 |
k |
Scalese Monika |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
117. |
8574 |
k |
Skarbek Julia |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
118. |
8575 |
k |
Trzebieniak Lena |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
119. |
8554 |
m |
Wadych Aleks |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
120. |
8551 |
k |
Łysik Marta |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
121. |
8346 |
m |
Krasovskyi Żenia |
Kumite Klub | [semi contact] |
||
122. |
8347 |
m |
Marnic Mateusz |
Kumite Klub | [semi contact] |
||
123. |
8352 |
m |
Michniewski Grzegorz |
Kumite Klub | [semi contact] |
||
124. |
8451 |
m |
Sienkiewicz Jan |
Kumite Klub | [semi contact] |
||
125. |
8380 |
k |
Stańczyk Ida |
Kumite Klub | [semi contact] |
||
126. |
8531 |
k |
Stańczyk Pola |
Kumite Klub | [semi contact] |
||
127. |
8345 |
k |
Zielińska-Czerwiec Iga |
Kumite Klub | [semi contact] |
||
128. |
8348 |
m |
Łakomiec Mikołaj |
Kumite Klub | [full contact] |
||
129. |
8583 |
m |
Bąk Filip |
KYOKO Warszawa | [semi contact] |
||
130. |
8586 |
k |
Chmielewska Dagmara |
KYOKO Warszawa | [semi contact] |
||
131. |
8585 |
k |
Filippova Anastasiia |
KYOKO Warszawa | [semi contact] |
||
132. |
8580 |
m |
Kasprzak Dariusz |
KYOKO Warszawa | [semi contact] |
||
133. |
8581 |
m |
Kasprzak Piotr |
KYOKO Warszawa | [semi contact] |
||
134. |
8584 |
k |
Kozłowska Zofia |
KYOKO Warszawa | [semi contact] |
||
135. |
8582 |
m |
Kuczyński Aleksander |
KYOKO Warszawa | [semi contact] |
||
136. |
8578 |
m |
Kulesza Kajetan |
KYOKO Warszawa | [semi contact] |
||
137. |
8579 |
m |
Kulesza Gabriel |
KYOKO Warszawa | [semi contact] |
||
138. |
8577 |
m |
Sidor Marcel |
KYOKO Warszawa | [semi contact] |
||
139. |
8589 |
k |
Bano Adriana |
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin | [full contact] |
||
140. |
8650 |
m |
Bartko Kamil |
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin | [full contact] |
||
141. |
8419 |
k |
Cierpiałek Monika |
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
142. |
8491 |
m |
Kovalchuk Oleksandr |
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
143. |
8412 |
m |
Sroczyński Igor |
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin | [full contact] |
||
144. |
8588 |
m |
Warchoł Franciszek |
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
145. |
8518 |
m |
Adam Dziadak |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
146. |
8510 |
k |
Borkowska Emilia |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
147. |
8562 |
k |
Chełstowska Justyna |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
148. |
8571 |
m |
Dądera Dawid |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
149. |
8512 |
k |
Duch Amelia |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
150. |
8516 |
m |
Gorzęba Kevin |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
151. |
8568 |
m |
Jabłonowski Jakub |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
152. |
8561 |
m |
Jaworski Bartosz |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
153. |
8519 |
m |
Kozłowski Wiktor |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
154. |
8513 |
m |
Kołakowski Jan |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
155. |
8508 |
k |
Kłos Iga |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
156. |
8566 |
k |
Popiołek Amelia |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
157. |
8515 |
m |
Prusinowski Aleksander |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
158. |
8572 |
m |
Ryl-Świderski Stanisław |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
159. |
8517 |
m |
Śledziewski Aleksander |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
160. |
8565 |
m |
Śliwka Karol |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
161. |
8569 |
m |
Stańczyk Jakub |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
162. |
8560 |
k |
Szabłowska Weronika |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
163. |
8511 |
k |
Wiktorska Lena |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
164. |
8514 |
k |
Wyszomirska Julia |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
165. |
8607 |
k |
Cichosz Hanna |
Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
166. |
8349 |
k |
Kwiatkowska Daria |
Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
167. |
8350 |
m |
Kwiatkowski Mikołaj |
Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
168. |
8599 |
m |
Mazowiecki Wiktor |
Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
169. |
8603 |
m |
Mirosz Kacper |
Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
170. |
8606 |
m |
Piętka Konrad |
Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
171. |
8600 |
k |
Szymońska Marta |
Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
172. |
8605 |
m |
Wasążnik Dominik |
Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
173. |
8602 |
m |
Wójcicki Bartłomiej |
Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai | [full contact] |
||
174. |
8351 |
m |
Wownysz Filip |
Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
175. |
8601 |
m |
Zawadka Mateusz |
Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
176. |
8604 |
k |
Żukowska Izabela |
Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
177. |
8356 |
k |
Abed Pola |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
178. |
8372 |
k |
Borowska Alicja |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
179. |
8370 |
m |
Falarczyk Kajetan |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
180. |
8363 |
k |
Fijałkowska Honorata |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
181. |
8657 |
m |
Galicki Adam |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
182. |
8361 |
m |
Gontarek Adam |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
183. |
8360 |
m |
Gutowski Krzysztof |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
184. |
8592 |
k |
Jóśk Alicja |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
185. |
8376 |
k |
Juras Joanna |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
186. |
8593 |
m |
Kogut Mikołaj |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
187. |
8357 |
m |
Kudelski Mikołaj |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
188. |
8362 |
k |
Ludziejewska Milena |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
189. |
8364 |
m |
Modzelewski Franciszek |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
190. |
8366 |
m |
Nezhenskij Nikita |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
191. |
8358 |
m |
Nowiński Piotr |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
192. |
8377 |
m |
Pietraniuk Szymoon |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
193. |
8365 |
m |
Płusa Wojciech |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
194. |
8367 |
m |
Rudziński Mikołaj |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
195. |
8369 |
m |
Sołowiej Franciszek |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
196. |
8591 |
m |
Sulejewski Krzysztof |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
197. |
8373 |
k |
Wójcik Gabriela |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
198. |
8374 |
m |
Wrzesiński Grzegorz |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
199. |
8359 |
m |
Ząbek Kacper |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
200. |
8371 |
m |
Zadroga Ignacy |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
201. |
8424 |
k |
Abramczyk Aleksandra |
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
202. |
8429 |
k |
Brodowska Patrycja |
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
203. |
8431 |
m |
Goceł Paweł |
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
204. |
8426 |
m |
Goździewski Paweł |
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
205. |
8425 |
m |
Kaczmarczyk Marcin |
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
206. |
8428 |
m |
Mostył Mateusz |
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
207. |
8432 |
k |
Rykowska Oliwia |
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
208. |
8427 |
k |
Sęk Julita |
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
209. |
8420 |
m |
Struniawski Szymon |
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
210. |
8430 |
k |
Tabaka Amelia |
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
211. |
8317 |
m |
Akacki Mateusz |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
212. |
8320 |
m |
Cydejko Aleksander |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
213. |
8434 |
m |
Dorosz Franciszek |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
214. |
8322 |
m |
Gospoś Borys |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
215. |
8331 |
k |
Jachna Amelia |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
216. |
8315 |
k |
Jaworska Alicja |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
217. |
8325 |
m |
Kwasiborski Adam |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
218. |
8326 |
m |
Murawski Mikołaj |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
219. |
8327 |
m |
Podbielski Kacper |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
220. |
8316 |
k |
Rębowska Julia |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
221. |
8406 |
m |
Sośnicki Kacper |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
222. |
8436 |
k |
Tararuj Wiktoria |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
223. |
8328 |
m |
Wielądek Przemysław |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
224. |
8533 |
k |
Wielądek Laura |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
225. |
8435 |
m |
Zadrożny Kacper |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
226. |
8414 |
k |
Błąkała Gabriela |
Radomska Akademia Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
227. |
8415 |
k |
Gołębiowska Natalia |
Radomska Akademia Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
228. |
8417 |
m |
Guzin Jakub |
Radomska Akademia Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
229. |
8416 |
k |
Wolszczak Lena |
Radomska Akademia Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
230. |
8534 |
k |
Bednarska Ewa |
SEKAI | [full contact] |
||
231. |
8612 |
k |
Białousz Patrycja |
SEKAI | [semi contact] |
||
232. |
8535 |
m |
Brzyski Mateusz |
SEKAI | [semi contact] |
||
233. |
8536 |
m |
Brzyski Bartosz |
SEKAI | [semi contact] |
||
234. |
8540 |
m |
Czubaj Paweł |
SEKAI | [full contact] |
||
235. |
8542 |
m |
Krowieranda Filip |
SEKAI | [semi contact] |
||
236. |
8541 |
m |
Olszewski Jakub |
SEKAI | [full contact] |
||
237. |
8537 |
m |
Suligowski Marcel |
SEKAI | [semi contact] |
||
238. |
8544 |
k |
Żebrowska Alicja |
SEKAI | [semi contact] |
||
239. |
8539 |
m |
Żmuda Jędrzej |
SEKAI | [full contact] |
||
240. |
8543 |
k |
Zygardowicz Klaudia |
SEKAI | [semi contact] |
||
241. |
8538 |
m |
Zygner Alex |
SEKAI | [semi contact] |
||
242. |
8494 |
m |
Kliczek Dawid |
SMOK | [semi contact] |
||
243. |
8492 |
m |
Rutkowski Filip |
SMOK | [semi contact] |
||
244. |
8545 |
m |
Flisek Sebastian |
SSW HUSARZ | [semi contact] |
||
245. |
8548 |
m |
Riepin Andrii |
SSW HUSARZ | [semi contact] |
||
246. |
8547 |
m |
Sarychev Oleksii |
SSW HUSARZ | [semi contact] |
||
247. |
8546 |
m |
Turski Jan |
SSW HUSARZ | [semi contact] |
||
248. |
8654 |
m |
Biczyk Adrian |
UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria | [semi contact] |
||
249. |
8651 |
k |
Bobrowska Kinga |
UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria | [semi contact] |
||
250. |
8652 |
k |
Cacek Maja |
UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria | [semi contact] |
||
251. |
8653 |
k |
Iwan Zuzanna |
UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria | [semi contact] |
||
252. |
8655 |
m |
Nakwaski Jakub |
UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria | [semi contact] |
||
253. |
8381 |
k |
Balcerzak Julia |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
254. |
8393 |
m |
Baranowski Jan |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
255. |
8394 |
m |
Baranowski Jerzy |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
256. |
8405 |
m |
Bedyński Eryk |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
257. |
8608 |
k |
Boiko Yana |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
258. |
8396 |
m |
Charun Filip |
UKS HEROS | [full contact] |
||
259. |
8395 |
m |
Chkhikvadze Vazha |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
260. |
8386 |
m |
Dziwota Szymon |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
261. |
8382 |
k |
Gajowniczek Nikola |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
262. |
8418 |
k |
Gajowniczek Wiktoria |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
263. |
8387 |
m |
Jankowski Tymon |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
264. |
8597 |
m |
Kacprzak Jakub |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
265. |
8388 |
m |
Kosiński Mikołaj |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
266. |
8609 |
m |
Kołomiets Yegor |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
267. |
8383 |
k |
Krzysztoszek Pola |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
268. |
8397 |
k |
Malara Alicja |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
269. |
8390 |
m |
Niewiadomski Seweryn |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
270. |
8384 |
k |
Nowacka Anna |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
271. |
8596 |
m |
Olędzki Kacper |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
272. |
8413 |
k |
Piotrowska Dagmara |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
273. |
8421 |
k |
Todys Hanna |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
274. |
8385 |
k |
Tranda Anastazja |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
275. |
8391 |
m |
Vitchynov Ivan |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
276. |
8392 |
m |
Wronowski Bartosz |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
277. |
8622 |
m |
Ziętala Michał |
UKS HEROS | [full contact] |
||
278. |
8613 |
k |
Fedko Julia |
UKS Karate KANKU | [semi contact] |
||
279. |
8620 |
m |
Gliwka Witold |
UKS Karate KANKU | [semi contact] |
||
280. |
8617 |
m |
Grotowski Julian |
UKS Karate KANKU | [semi contact] |
||
281. |
8614 |
m |
Juszkiewicz Tycjan |
UKS Karate KANKU | [semi contact] |
||
282. |
8615 |
m |
Kobecki Aleksander |
UKS Karate KANKU | [semi contact] |
||
283. |
8618 |
m |
Maliszewski Maksymilian |
UKS Karate KANKU | [semi contact] |
||
284. |
8616 |
k |
Mordarska Pola |
UKS Karate KANKU | [semi contact] |
||
285. |
8619 |
m |
Wasilewski Aleksander |
UKS Karate KANKU | [semi contact] |
||
286. |
8409 |
m |
Czerwonka Henryk |
UKS Mushin | [semi contact] |
||
287. |
8407 |
k |
Sikorska Amelia |
UKS Mushin | [semi contact] |
||
288. |
8408 |
k |
Vus Valeriia |
UKS Mushin | [semi contact] |
||
289. |
8410 |
m |
Włodarski Marek |
UKS Mushin | [full contact] |
||
290. |
8403 |
m |
Antas Szymon |
UKS Pancerni | [full contact] |
||
291. |
8473 |
m |
Bator Jakub |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
292. |
8398 |
m |
Bojarski Paweł |
UKS Pancerni | [full contact] |
||
293. |
8399 |
m |
Czajkowski Stanisław |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
294. |
8449 |
m |
Drewnik Norbet |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
295. |
8446 |
k |
Karpiuk Justyna |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
296. |
8404 |
m |
Kasprzak Jan |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
297. |
8509 |
m |
Kolasiński Jan |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
298. |
8472 |
k |
Kwiatkowska Zofia |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
299. |
8400 |
m |
Milewski Jakub |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
300. |
8590 |
m |
Sobczyk Jan |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
301. |
8447 |
k |
Stachnik Oliwia |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
302. |
8448 |
k |
Stachnik Maja |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
303. |
8450 |
m |
Strzelczyk Kacper |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
304. |
8402 |
m |
Szymański Igor |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
305. |
8507 |
k |
Ancuta-Basiak Aleksandra |
UKS TONBO | [semi contact] |
||
306. |
8505 |
m |
Franczak Mateusz |
UKS TONBO | [semi contact] |
||
307. |
8506 |
k |
Kwaczyńska Małgorzata |
UKS TONBO | [semi contact] |