Lista startowaMISTRZOSTWA WOJ. MAZOWIECKIEGO W KARATE KYOKUSHIN 2023
Lista startowa zawodników
Znaleziono: 115 zawodników
płeć |
nazwisko i imię |
klub |
kata/inne |
formuła kumite |
przydzielona kategoria kumite |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
8521 |
k |
Igras Judyta |
BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | [semi contact] |
||
2. |
8524 |
k |
Kuczmaszewska Urszula |
BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | [semi contact] |
||
3. |
8523 |
k |
Mączyńska Marta |
BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | [semi contact] |
||
4. |
8522 |
k |
Wyra Natalia |
BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | [semi contact] |
||
5. |
8468 |
k |
Baraniak Zuzanna |
BUSHIDO | [full contact] |
||
6. |
8454 |
k |
Górkiewicz Daria |
BUSHIDO | [semi contact] |
||
7. |
8455 |
k |
Kubacka Marta |
BUSHIDO | [semi contact] |
||
8. |
8456 |
k |
Rybińska Julia |
BUSHIDO | [semi contact] |
||
9. |
8457 |
k |
Sobiech Iga |
BUSHIDO | [semi contact] |
||
10. |
8355 |
k |
Vasylyshyn Karyna |
HCA Highlander Karate Team | [semi contact] |
||
11. |
8437 |
k |
Cygler Ewelina |
KETSUI | [full contact] |
||
12. |
8438 |
k |
Grodek Amelia |
KETSUI | [semi contact] |
||
13. |
8476 |
k |
Gabryjeluk Wiktoria |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
14. |
8477 |
k |
Kucharska Lena |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
15. |
8485 |
k |
Płosarek Julia |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
16. |
8501 |
k |
Rudniewska Weronika |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
17. |
8478 |
k |
Sternik Maja |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
18. |
8479 |
k |
Sulińska Anna |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
19. |
8486 |
k |
Sulińska Maria |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
20. |
8480 |
k |
Zakrzewska Zuzanna |
Klub Karate Kyokushin IPPON | [semi contact] |
||
21. |
8310 |
k |
Głębicka Helena |
Klub Karate Shinkyokushin Kazoku | [semi contact] |
||
22. |
8312 |
k |
Kowalska Maja |
Klub Karate Shinkyokushin Kazoku | [semi contact] |
||
23. |
8311 |
k |
Niziołek Kaja |
Klub Karate Shinkyokushin Kazoku | [semi contact] |
||
24. |
8309 |
k |
Rogowska Iga |
Klub Karate Shinkyokushin Kazoku | [semi contact] |
||
25. |
8623 |
k |
Atłas Oliwia |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [full contact] |
||
26. |
8634 |
k |
Kania Agnieszka |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [full contact] |
||
27. |
8624 |
k |
Kornacka Wiktoria |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
28. |
8625 |
k |
Kozłowska Hania |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
29. |
8626 |
k |
Kozłowska Zuzia |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
30. |
8627 |
k |
Kłosińska Łucja |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
31. |
8633 |
k |
Libudzic Natalia |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
32. |
8628 |
k |
Majewska Gabrysia |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [full contact] |
||
33. |
8629 |
k |
Molska Maja |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
34. |
8630 |
k |
Nejfeld Zuzia |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
35. |
8631 |
k |
Romanik Izabela |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
36. |
8632 |
k |
Tymińska Maria |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | [semi contact] |
||
37. |
8563 |
k |
Andriuszczenko Sofia |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
38. |
8469 |
k |
Arinina Wiktoria |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
39. |
8567 |
k |
Balińska Aleksandra |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
40. |
8470 |
k |
Dudek Natalia |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
41. |
8552 |
k |
Gołczyk Natalia |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
42. |
8573 |
k |
Kobus Julia |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
43. |
8558 |
k |
Koch Aleksandra |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
44. |
8576 |
k |
Oliwia Osica |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
45. |
8559 |
k |
Scalese Monika |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
46. |
8574 |
k |
Skarbek Julia |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
47. |
8575 |
k |
Trzebieniak Lena |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
48. |
8551 |
k |
Łysik Marta |
KSW Bushi | [semi contact] |
||
49. |
8380 |
k |
Stańczyk Ida |
Kumite Klub | [semi contact] |
||
50. |
8531 |
k |
Stańczyk Pola |
Kumite Klub | [semi contact] |
||
51. |
8345 |
k |
Zielińska-Czerwiec Iga |
Kumite Klub | [semi contact] |
||
52. |
8586 |
k |
Chmielewska Dagmara |
KYOKO Warszawa | [semi contact] |
||
53. |
8585 |
k |
Filippova Anastasiia |
KYOKO Warszawa | [semi contact] |
||
54. |
8584 |
k |
Kozłowska Zofia |
KYOKO Warszawa | [semi contact] |
||
55. |
8589 |
k |
Bano Adriana |
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin | [full contact] |
||
56. |
8419 |
k |
Cierpiałek Monika |
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
57. |
8510 |
k |
Borkowska Emilia |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
58. |
8562 |
k |
Chełstowska Justyna |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
59. |
8512 |
k |
Duch Amelia |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
60. |
8508 |
k |
Kłos Iga |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
61. |
8566 |
k |
Popiołek Amelia |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
62. |
8560 |
k |
Szabłowska Weronika |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
63. |
8511 |
k |
Wiktorska Lena |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
64. |
8514 |
k |
Wyszomirska Julia |
Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
65. |
8607 |
k |
Cichosz Hanna |
Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
66. |
8349 |
k |
Kwiatkowska Daria |
Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
67. |
8600 |
k |
Szymońska Marta |
Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
68. |
8604 |
k |
Żukowska Izabela |
Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
69. |
8356 |
k |
Abed Pola |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
70. |
8372 |
k |
Borowska Alicja |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
71. |
8363 |
k |
Fijałkowska Honorata |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
72. |
8592 |
k |
Jóśk Alicja |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
73. |
8376 |
k |
Juras Joanna |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
74. |
8362 |
k |
Ludziejewska Milena |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
75. |
8373 |
k |
Wójcik Gabriela |
MKS KK Radzymin | [semi contact] |
||
76. |
8424 |
k |
Abramczyk Aleksandra |
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
77. |
8429 |
k |
Brodowska Patrycja |
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
78. |
8432 |
k |
Rykowska Oliwia |
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
79. |
8427 |
k |
Sęk Julita |
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
80. |
8430 |
k |
Tabaka Amelia |
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | [semi contact] |
||
81. |
8331 |
k |
Jachna Amelia |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
82. |
8315 |
k |
Jaworska Alicja |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
83. |
8316 |
k |
Rębowska Julia |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
84. |
8436 |
k |
Tararuj Wiktoria |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
85. |
8533 |
k |
Wielądek Laura |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | [semi contact] |
||
86. |
8414 |
k |
Błąkała Gabriela |
Radomska Akademia Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
87. |
8415 |
k |
Gołębiowska Natalia |
Radomska Akademia Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
88. |
8416 |
k |
Wolszczak Lena |
Radomska Akademia Kyokushin Karate | [semi contact] |
||
89. |
8534 |
k |
Bednarska Ewa |
SEKAI | [full contact] |
||
90. |
8612 |
k |
Białousz Patrycja |
SEKAI | [semi contact] |
||
91. |
8544 |
k |
Żebrowska Alicja |
SEKAI | [semi contact] |
||
92. |
8543 |
k |
Zygardowicz Klaudia |
SEKAI | [semi contact] |
||
93. |
8651 |
k |
Bobrowska Kinga |
UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria | [semi contact] |
||
94. |
8652 |
k |
Cacek Maja |
UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria | [semi contact] |
||
95. |
8653 |
k |
Iwan Zuzanna |
UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria | [semi contact] |
||
96. |
8381 |
k |
Balcerzak Julia |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
97. |
8608 |
k |
Boiko Yana |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
98. |
8382 |
k |
Gajowniczek Nikola |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
99. |
8418 |
k |
Gajowniczek Wiktoria |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
100. |
8383 |
k |
Krzysztoszek Pola |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
101. |
8397 |
k |
Malara Alicja |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
102. |
8384 |
k |
Nowacka Anna |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
103. |
8413 |
k |
Piotrowska Dagmara |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
104. |
8421 |
k |
Todys Hanna |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
105. |
8385 |
k |
Tranda Anastazja |
UKS HEROS | [semi contact] |
||
106. |
8613 |
k |
Fedko Julia |
UKS Karate KANKU | [semi contact] |
||
107. |
8616 |
k |
Mordarska Pola |
UKS Karate KANKU | [semi contact] |
||
108. |
8407 |
k |
Sikorska Amelia |
UKS Mushin | [semi contact] |
||
109. |
8408 |
k |
Vus Valeriia |
UKS Mushin | [semi contact] |
||
110. |
8446 |
k |
Karpiuk Justyna |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
111. |
8472 |
k |
Kwiatkowska Zofia |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
112. |
8447 |
k |
Stachnik Oliwia |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
113. |
8448 |
k |
Stachnik Maja |
UKS Pancerni | [semi contact] |
||
114. |
8507 |
k |
Ancuta-Basiak Aleksandra |
UKS TONBO | [semi contact] |
||
115. |
8506 |
k |
Kwaczyńska Małgorzata |
UKS TONBO | [semi contact] |