Kategorie
MISTRZOSTWA WOJ. MAZOWIECKIEGO W KARATE KYOKUSHIN 2023
Aby szybko odnaleźć zawodnika i jego drabinkę użyj wyszukiwarki lub:
- Wybierz klub zawodnika z listy
- Kliknij "Pokaż tylko zawodników z klubu i ich numery walk na matach"
- Wyświetli się krótka lista kategorii tylko z zawodnikami wybranego klubu i ich numery walk na matach
M/K M K Wszystkie kategorie semi contact full contact
Pokaż tylko zawodników z klubu
i ich numery walk na matach
(Pokazuje kategorię tylko z zawodnikami z wybranego klubu lub wszystkie)
Pokaż tylko listę kategorii
semi contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Igras Judyta | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
2. | Mączyńska Marta | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
3. | Wielądek Laura | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Żebrowska Alicja | SEKAI |
5. | Zygardowicz Klaudia | SEKAI |
6. | Łysik Marta | KSW Bushi |
7. | Molska Maja | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
8. | Filippova Anastasiia | KYOKO Warszawa |
9. | Kowalska Maja | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gołczyk Natalia | KSW Bushi |
2. | Sobiech Iga | BUSHIDO |
3. | Szymońska Marta | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Vus Valeriia | UKS Mushin |
5. | Sęk Julita | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
6. | Białousz Patrycja | SEKAI |
7. | Gabryjeluk Wiktoria | Klub Karate Kyokushin IPPON |
8. | Stachnik Oliwia | UKS Pancerni |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Akacki Mateusz | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
2. | Kliczek Dawid | SMOK |
3. | Kolasiński Jan | UKS Pancerni |
4. | Kołakowski Jan | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
5. | Kulesza Kajetan | KYOKO Warszawa |
6. | Redlicki Adam | Klub Karate Kyokushin IPPON |
7. | Sobczyk Jan | UKS Pancerni |
8. | Wasążnik Dominik | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
9. | Spyra Krzysztof | Klub Karate Kyokushin IPPON |
10. | Goceł Paweł | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
11. | Milewski Jakub | UKS Pancerni |
12. | Zygner Alex | SEKAI |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gajda Marek | BUSHIDO |
2. | Kuranowski Oliwier | KETSUI |
3. | Zadroga Ignacy | MKS KK Radzymin |
4. | Brzyski Bartosz | SEKAI |
5. | Nakwaski Jakub | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
6. | Vitchynov Ivan | UKS HEROS |
7. | Wielądek Przemysław | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Bąk Filip | KYOKO Warszawa |
2. | Bedyński Eryk | UKS HEROS |
3. | Falarczyk Kajetan | MKS KK Radzymin |
4. | Jesionowski Piotr | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Jóźwicki Grzegorz | KSW Bushi |
6. | Kasprzak Dariusz | KYOKO Warszawa |
7. | Koszelnik Krystian | Klub Karate Kyokushin IPPON |
8. | Kołomiets Yegor | UKS HEROS |
9. | Kuczyński Aleksander | KYOKO Warszawa |
10. | Sośnicki Kacper | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
11. | Sołowiej Franciszek | MKS KK Radzymin |
12. | Suligowski Marcel | SEKAI |
13. | Gawrysiuk Nikodem | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
14. | Chodnicki Cezary | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
15. | Jabłonowski Jakub | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
16. | Sienkiewicz Jan | Kumite Klub |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kovalchuk Oleksandr | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
2. | Marnic Mateusz | Kumite Klub |
3. | Masgutow Jan | BUSHIDO |
4. | Masternak Jakub | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
5. | Wownysz Filip | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
6. | Podbielski Kacper | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
7. | Brzyski Mateusz | SEKAI |
8. | Dąbrowski Wiktor | BUSHIDO |
9. | Zawadka Mateusz | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Mirosz Kacper | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
2. | Nejfeld Filip | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
3. | Winarski Michał | Brokowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Wronowski Bartosz | UKS HEROS |
5. | Krowieranda Filip | SEKAI |
6. | Kaczmarczyk Sergiusz | BUSHIDO |
7. | Krasovskyi Żenia | Kumite Klub |
full contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Bednarska Ewa | SEKAI |
2. | Baraniak Zuzanna | BUSHIDO |
3. | Atłas Oliwia | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Majewska Gabrysia | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Fiks Bartłomiej | BUSHIDO |
2. | Olszewski Jakub | SEKAI |
3. | Godek Krzysztof | KETSUI |
4. | Sozoniuk Jan | Bushi Team |
5. | Żmuda Jędrzej | SEKAI |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Skowron Wojciech | BUSHIDO |
2. | Trćka Jerzy | Klub Karate Kyokushin IPPON |
3. | Czubaj Paweł | SEKAI |
4. | Charun Filip | UKS HEROS |
5. | Sroczyński Igor | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |