Kategorie
MISTRZOSTWA WOJ. MAZOWIECKIEGO W KARATE KYOKUSHIN 2023
Aby szybko odnaleźć zawodnika i jego drabinkę użyj wyszukiwarki lub:
- Wybierz klub zawodnika z listy
- Kliknij "Pokaż tylko zawodników z klubu i ich numery walk na matach"
- Wyświetli się krótka lista kategorii tylko z zawodnikami wybranego klubu i ich numery walk na matach
M/K M K Wszystkie kategorie semi contact full contact
Pokaż tylko zawodników z klubu
i ich numery walk na matach
(Pokazuje kategorię tylko z zawodnikami z wybranego klubu lub wszystkie)
Pokaż tylko listę kategorii
semi contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Balińska Aleksandra | KSW Bushi |
2. | Borkowska Emilia | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
3. | Błąkała Gabriela | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
4. | Chełstowska Justyna | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
5. | Chmielewska Dagmara | KYOKO Warszawa |
6. | Fijałkowska Honorata | MKS KK Radzymin |
7. | Grodek Amelia | KETSUI |
8. | Jaworska Alicja | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
9. | Kozłowska Zofia | KYOKO Warszawa |
10. | Kozłowska Hania | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
11. | Kubacka Marta | BUSHIDO |
12. | Trzebieniak Lena | KSW Bushi |
13. | Wójcik Gabriela | MKS KK Radzymin |
14. | Wyra Natalia | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
15. | Scalese Monika | KSW Bushi |
16. | Borowska Alicja | MKS KK Radzymin |
17. | Ludziejewska Milena | MKS KK Radzymin |
18. | Tabaka Amelia | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Baranowski Jerzy | UKS HEROS |
2. | Biczyk Adrian | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
3. | Gontarek Adam | MKS KK Radzymin |
4. | Gutowski Krzysztof | MKS KK Radzymin |
5. | Hys Oliwier | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
6. | Jankowski Tymon | UKS HEROS |
7. | Kobecki Aleksander | UKS Karate KANKU |
8. | Kogut Mikołaj | MKS KK Radzymin |
9. | Malizu Christopher | Klub Karate Kyokushin IPPON |
10. | Maszczak Jakub | KETSUI |
11. | Sidor Marcel | KYOKO Warszawa |
12. | Struniawski Szymon | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
13. | Kasprzak Piotr | KYOKO Warszawa |
14. | Koszelnik Milan | Klub Karate Kyokushin IPPON |
15. | Turski Jan | SSW HUSARZ |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gliwka Witold | UKS Karate KANKU |
2. | Ludwicki Mateusz | KETSUI |
3. | Sulejewski Krzysztof | MKS KK Radzymin |
4. | Szopa Olivier | BUSHIDO |
5. | Wasilewski Aleksander | UKS Karate KANKU |
6. | Łoboda Piotr | BUSHIDO |
7. | Wojciech Lisowski | Klub Karate Kyokushin IPPON |
8. | Piórkowski Igor | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
9. | Fidor Kacper | BUSHIDO |
10. | Gorzęba Kevin | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gajda Marek | BUSHIDO |
2. | Kuranowski Oliwier | KETSUI |
3. | Zadroga Ignacy | MKS KK Radzymin |
4. | Brzyski Bartosz | SEKAI |
5. | Nakwaski Jakub | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
6. | Vitchynov Ivan | UKS HEROS |
7. | Wielądek Przemysław | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gospoś Borys | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
2. | Kulesza Gabriel | KYOKO Warszawa |
3. | Machniewski Szymon | Klub Karate Kyokushin IPPON |
4. | Maliszewski Maksymilian | UKS Karate KANKU |
5. | Olędzki Kacper | UKS HEROS |
6. | Piętka Konrad | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
7. | Pyda Antoni | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
8. | Zamerfeld Sebastian | KETSUI |
9. | Pietraniuk Szymoon | MKS KK Radzymin |
10. | Nowiński Piotr | MKS KK Radzymin |
11. | Czerwonka Henryk | UKS Mushin |
12. | Modzelewski Franciszek | MKS KK Radzymin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Borowy Michał | KETSUI |
2. | Drewnik Norbet | UKS Pancerni |
3. | Murawski Mikołaj | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Rudziński Mikołaj | MKS KK Radzymin |
5. | Malinowski Jakub | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
6. | Pieszewicz Jakub | KETSUI |
7. | Kornacki Mateusz | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
8. | Kwiatkowski Mikołaj | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
full contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Fiks Bartłomiej | BUSHIDO |
2. | Olszewski Jakub | SEKAI |
3. | Godek Krzysztof | KETSUI |
4. | Sozoniuk Jan | Bushi Team |
5. | Żmuda Jędrzej | SEKAI |