Kategorie
MISTRZOSTWA WOJ. MAZOWIECKIEGO W KARATE KYOKUSHIN 2023
Aby szybko odnaleźć zawodnika i jego drabinkę użyj wyszukiwarki lub:
- Wybierz klub zawodnika z listy
- Kliknij "Pokaż tylko zawodników z klubu i ich numery walk na matach"
- Wyświetli się krótka lista kategorii tylko z zawodnikami wybranego klubu i ich numery walk na matach
M/K M K Wszystkie kategorie semi contact full contact
(Pokazuje kategorię tylko z zawodnikami z wybranego klubu lub wszystkie)
Pokaż tylko listę kategorii
semi contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Romanik Izabela | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
2. | Cacek Maja | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
3. | Szabłowska Weronika | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
4. | Cierpiałek Monika | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
5. | Karpiuk Justyna | UKS Pancerni |
6. | Jóśk Alicja | MKS KK Radzymin |
7. | Kozłowska Zuzia | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
8. | Tymińska Maria | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Fedko Julia | UKS Karate KANKU |
2. | Juras Joanna | MKS KK Radzymin |
3. | Stachnik Maja | UKS Pancerni |
4. | Kuczmaszewska Urszula | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
5. | Kwiatkowska Zofia | UKS Pancerni |
6. | Sulińska Maria | Klub Karate Kyokushin IPPON |
7. | Niziołek Kaja | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
8. | Tranda Anastazja | UKS HEROS |
9. | Libudzic Natalia | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Mączyńska Marta | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
2. | Łysik Marta | KSW Bushi |
3. | Żebrowska Alicja | SEKAI |
4. | Zygardowicz Klaudia | SEKAI |
5. | Molska Maja | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
6. | Igras Judyta | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
7. | Wielądek Laura | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
8. | Kowalska Maja | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
9. | Filippova Anastasiia | KYOKO Warszawa |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Tararuj Wiktoria | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
2. | Ancuta-Basiak Aleksandra | UKS TONBO |
3. | Rogowska Iga | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
4. | Kłosińska Łucja | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Wyra Natalia | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
2. | Kubacka Marta | BUSHIDO |
3. | Trzebieniak Lena | KSW Bushi |
4. | Kozłowska Hania | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Ludziejewska Milena | MKS KK Radzymin |
6. | Chełstowska Justyna | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
7. | Balińska Aleksandra | KSW Bushi |
8. | Grodek Amelia | KETSUI |
9. | Jaworska Alicja | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
10. | Fijałkowska Honorata | MKS KK Radzymin |
11. | Wójcik Gabriela | MKS KK Radzymin |
12. | Błąkała Gabriela | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
13. | Tabaka Amelia | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
14. | Scalese Monika | KSW Bushi |
15. | Borkowska Emilia | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
16. | Kozłowska Zofia | KYOKO Warszawa |
17. | Chmielewska Dagmara | KYOKO Warszawa |
18. | Borowska Alicja | MKS KK Radzymin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Malara Alicja | UKS HEROS |
2. | Todys Hanna | UKS HEROS |
3. | Boiko Yana | UKS HEROS |
4. | Nowacka Anna | UKS HEROS |
5. | Popiołek Amelia | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Stańczyk Ida | Kumite Klub |
2. | Rykowska Oliwia | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
3. | Kwaczyńska Małgorzata | UKS TONBO |
4. | Stańczyk Pola | Kumite Klub |
5. | Głębicka Helena | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
6. | Andriuszczenko Sofia | KSW Bushi |
7. | Rębowska Julia | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
8. | Abed Pola | MKS KK Radzymin |
9. | Gołębiowska Natalia | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Rybińska Julia | BUSHIDO |
2. | Koch Aleksandra | KSW Bushi |
3. | Płosarek Julia | Klub Karate Kyokushin IPPON |
4. | Wyszomirska Julia | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
5. | Oliwia Osica | KSW Bushi |
6. | Nejfeld Zuzia | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
7. | Kucharska Lena | Klub Karate Kyokushin IPPON |
8. | Sternik Maja | Klub Karate Kyokushin IPPON |
9. | Zakrzewska Zuzanna | Klub Karate Kyokushin IPPON |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kobus Julia | KSW Bushi |
2. | Skarbek Julia | KSW Bushi |
3. | Wolszczak Lena | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
4. | Górkiewicz Daria | BUSHIDO |
5. | Iwan Zuzanna | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
6. | Sikorska Amelia | UKS Mushin |
7. | Cichosz Hanna | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
8. | Vasylyshyn Karyna | HCA Highlander Karate Team |
9. | Sulińska Anna | Klub Karate Kyokushin IPPON |
10. | Bobrowska Kinga | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
11. | Mordarska Pola | UKS Karate KANKU |
12. | Krzysztoszek Pola | UKS HEROS |
13. | Wiktorska Lena | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
14. | Żukowska Izabela | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
15. | Brodowska Patrycja | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
16. | Rudniewska Weronika | Klub Karate Kyokushin IPPON |
17. | Duch Amelia | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Balcerzak Julia | UKS HEROS |
2. | Abramczyk Aleksandra | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Sobiech Iga | BUSHIDO |
2. | Gołczyk Natalia | KSW Bushi |
3. | Białousz Patrycja | SEKAI |
4. | Vus Valeriia | UKS Mushin |
5. | Gabryjeluk Wiktoria | Klub Karate Kyokushin IPPON |
6. | Szymońska Marta | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
7. | Sęk Julita | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
8. | Stachnik Oliwia | UKS Pancerni |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Arinina Wiktoria | KSW Bushi |
2. | Dudek Natalia | KSW Bushi |
3. | Zielińska-Czerwiec Iga | Kumite Klub |
4. | Kłos Iga | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
5. | Kwiatkowska Daria | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
6. | Gajowniczek Nikola | UKS HEROS |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gajowniczek Wiktoria | UKS HEROS |
2. | Piotrowska Dagmara | UKS HEROS |
3. | Kornacka Wiktoria | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Jachna Amelia | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Wieczorek Krzysztof | BUSHIDO |
2. | Jaworski Bartosz | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
3. | Niewiadomski Seweryn | UKS HEROS |
4. | Krzymień Michał | Klub Karate Kyokushin IPPON |
5. | Krupiński Arkadiusz | Klub Karate Kyokushin IPPON |
6. | Sowiński Ksawery | HCA Highlander Karate Team |
7. | Biczyk Tymoteusz | Klub Karate Kyokushin IPPON |
8. | Zadrożny Kacper | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
9. | Kurek Antoni | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
10. | Warchoł Franciszek | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
11. | Krzysztof Białek | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Sidor Marcel | KYOKO Warszawa |
2. | Baranowski Jerzy | UKS HEROS |
3. | Kobecki Aleksander | UKS Karate KANKU |
4. | Gontarek Adam | MKS KK Radzymin |
5. | Jankowski Tymon | UKS HEROS |
6. | Biczyk Adrian | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
7. | Struniawski Szymon | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
8. | Maszczak Jakub | KETSUI |
9. | Koszelnik Milan | Klub Karate Kyokushin IPPON |
10. | Turski Jan | SSW HUSARZ |
11. | Kasprzak Piotr | KYOKO Warszawa |
12. | Kogut Mikołaj | MKS KK Radzymin |
13. | Malizu Christopher | Klub Karate Kyokushin IPPON |
14. | Gutowski Krzysztof | MKS KK Radzymin |
15. | Hys Oliwier | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Staluszka Jakub | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
2. | Śliwka Karol | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
3. | Sulima Gustaw | Klub Karate Kyokushin IPPON |
4. | Juszkiewicz Tycjan | UKS Karate KANKU |
5. | Czajkowski Stanisław | UKS Pancerni |
6. | Mostył Mateusz | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
7. | Nguyen Filip | Klub Karate Kyokushin IPPON |
8. | Zawisza Jakub | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
9. | Chkhikvadze Vazha | UKS HEROS |
10. | Strzelczyk Kacper | UKS Pancerni |
11. | Franczak Mateusz | UKS TONBO |
12. | Sarychev Oleksii | SSW HUSARZ |
13. | Polak Błażej | KSW Bushi |
14. | Sozoniuk Szymon | Bushi Team |
15. | Dądera Dawid | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
16. | Dziwota Szymon | UKS HEROS |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gorzęba Kevin | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
2. | Łoboda Piotr | BUSHIDO |
3. | Sulejewski Krzysztof | MKS KK Radzymin |
4. | Wasilewski Aleksander | UKS Karate KANKU |
5. | Fidor Kacper | BUSHIDO |
6. | Wojciech Lisowski | Klub Karate Kyokushin IPPON |
7. | Gliwka Witold | UKS Karate KANKU |
8. | Piórkowski Igor | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
9. | Ludwicki Mateusz | KETSUI |
10. | Szopa Olivier | BUSHIDO |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Shapira Robert | HCA Highlander Karate Team |
2. | Lisowski Jakub | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
3. | Ryl-Świderski Stanisław | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
4. | Kwasiborski Adam | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
5. | Rutkowski Filip | KSW Bushi |
6. | Osial Paweł | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Mazurkiewicz Borys | Klub Karate Kyokushin IPPON |
2. | Bator Jakub | UKS Pancerni |
3. | Grotowski Julian | UKS Karate KANKU |
4. | Guzin Jakub | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kolasiński Jan | UKS Pancerni |
2. | Wasążnik Dominik | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
3. | Kołakowski Jan | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
4. | Kulesza Kajetan | KYOKO Warszawa |
5. | Sobczyk Jan | UKS Pancerni |
6. | Redlicki Adam | Klub Karate Kyokushin IPPON |
7. | Milewski Jakub | UKS Pancerni |
8. | Goceł Paweł | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
9. | Zygner Alex | SEKAI |
10. | Spyra Krzysztof | Klub Karate Kyokushin IPPON |
11. | Akacki Mateusz | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
12. | Kliczek Dawid | SMOK |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Nakwaski Jakub | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
2. | Brzyski Bartosz | SEKAI |
3. | Wielądek Przemysław | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Vitchynov Ivan | UKS HEROS |
5. | Gajda Marek | BUSHIDO |
6. | Zadroga Ignacy | MKS KK Radzymin |
7. | Kuranowski Oliwier | KETSUI |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kulesza Gabriel | KYOKO Warszawa |
2. | Machniewski Szymon | Klub Karate Kyokushin IPPON |
3. | Maliszewski Maksymilian | UKS Karate KANKU |
4. | Pyda Antoni | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
5. | Gospoś Borys | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
6. | Piętka Konrad | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
7. | Czerwonka Henryk | UKS Mushin |
8. | Zamerfeld Sebastian | KETSUI |
9. | Olędzki Kacper | UKS HEROS |
10. | Nowiński Piotr | MKS KK Radzymin |
11. | Modzelewski Franciszek | MKS KK Radzymin |
12. | Pietraniuk Szymoon | MKS KK Radzymin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Sienkiewicz Jan | Kumite Klub |
2. | Suligowski Marcel | SEKAI |
3. | Jabłonowski Jakub | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
4. | Bedyński Eryk | UKS HEROS |
5. | Koszelnik Krystian | Klub Karate Kyokushin IPPON |
6. | Kuczyński Aleksander | KYOKO Warszawa |
7. | Bąk Filip | KYOKO Warszawa |
8. | Jóźwicki Grzegorz | KSW Bushi |
9. | Chodnicki Cezary | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
10. | Jesionowski Piotr | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
11. | Kasprzak Dariusz | KYOKO Warszawa |
12. | Kołomiets Yegor | UKS HEROS |
13. | Sołowiej Franciszek | MKS KK Radzymin |
14. | Falarczyk Kajetan | MKS KK Radzymin |
15. | Gawrysiuk Nikodem | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
16. | Sośnicki Kacper | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Adam Dziadak | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
2. | Michniewski Grzegorz | Kumite Klub |
3. | Baranowski Jan | UKS HEROS |
4. | Śledziewski Aleksander | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
5. | Kacprzak Jakub | UKS HEROS |
6. | Wrzesiński Grzegorz | MKS KK Radzymin |
7. | Karbownik Krzesimir | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
8. | Sitnik Jan | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
9. | Płusa Wojciech | MKS KK Radzymin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Masgutow Jan | BUSHIDO |
2. | Kovalchuk Oleksandr | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
3. | Wownysz Filip | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Masternak Jakub | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
5. | Dąbrowski Wiktor | BUSHIDO |
6. | Zawadka Mateusz | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
7. | Podbielski Kacper | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
8. | Marnic Mateusz | Kumite Klub |
9. | Brzyski Mateusz | SEKAI |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kudelski Mikołaj | MKS KK Radzymin |
2. | Nezhenskij Nikita | MKS KK Radzymin |
3. | Dorosz Franciszek | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Flisek Sebastian | SSW HUSARZ |
2. | Lewon Jan | KSW Bushi |
3. | Rutkowski Filip | SMOK |
4. | Kvashnin Illia | KSW Bushi |
5. | Stańczyk Jakub | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
6. | Cydejko Aleksander | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Tymiński Filip | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
2. | Wadych Aleks | KSW Bushi |
3. | Kaczmarczyk Marcin | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
4. | Mazur Mateusz | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
5. | Mazowiecki Wiktor | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
6. | Ząbek Kacper | MKS KK Radzymin |
7. | Gawrysiuk Igor | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Goździewski Paweł | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
2. | Wiśniewski Jan | Klub Karate Kyokushin IPPON |
3. | Chmura Aleksander | Klub Karate Kyokushin IPPON |
4. | Lisowski Karol | Klub Karate Kyokushin IPPON |
5. | Kozłowski Wiktor | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
6. | Szkopański Antoni | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
7. | Riepin Andrii | SSW HUSARZ |
8. | Galicki Adam | MKS KK Radzymin |
9. | Kasprzak Jan | UKS Pancerni |
10. | Sosnowski Aleksy | Bushi Team |
11. | Sitnik Maciej | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kaczmarczyk Sergiusz | BUSHIDO |
2. | Krasovskyi Żenia | Kumite Klub |
3. | Krowieranda Filip | SEKAI |
4. | Mirosz Kacper | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
5. | Winarski Michał | Brokowski Klub Karate Kyokushinkai |
6. | Nejfeld Filip | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
7. | Wronowski Bartosz | UKS HEROS |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Prusinowski Aleksander | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
2. | Bayer Oleksandr | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
3. | Rutkowski Jakub | KSW Bushi |
4. | Kosiński Mikołaj | UKS HEROS |
5. | Szymański Igor | UKS Pancerni |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Drewnik Norbet | UKS Pancerni |
2. | Kwiatkowski Mikołaj | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
3. | Murawski Mikołaj | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Borowy Michał | KETSUI |
5. | Rudziński Mikołaj | MKS KK Radzymin |
6. | Kornacki Mateusz | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
7. | Malinowski Jakub | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
8. | Pieszewicz Jakub | KETSUI |
full contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Atłas Oliwia | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
2. | Bednarska Ewa | SEKAI |
3. | Baraniak Zuzanna | BUSHIDO |
4. | Majewska Gabrysia | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Bano Adriana | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
2. | Kania Agnieszka | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Sozoniuk Jan | Bushi Team |
2. | Żmuda Jędrzej | SEKAI |
3. | Olszewski Jakub | SEKAI |
4. | Godek Krzysztof | KETSUI |
5. | Fiks Bartłomiej | BUSHIDO |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Trćka Jerzy | Klub Karate Kyokushin IPPON |
2. | Skowron Wojciech | BUSHIDO |
3. | Czubaj Paweł | SEKAI |
4. | Charun Filip | UKS HEROS |
5. | Sroczyński Igor | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Łakomiec Mikołaj | Kumite Klub |
2. | Antas Szymon | UKS Pancerni |
3. | Bojarski Paweł | UKS Pancerni |
4. | Miziński Oskar | Klub Karate Kyokushin IPPON |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Ziętala Michał | UKS HEROS |
2. | Bartko Kamil | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Włodarski Marek | UKS Mushin |
2. | Wójcicki Bartłomiej | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |