Kategorie
MISTRZOSTWA WOJ. MAZOWIECKIEGO W KARATE KYOKUSHIN 2023
Aby szybko odnaleźć zawodnika i jego drabinkę użyj wyszukiwarki lub:
- Wybierz klub zawodnika z listy
- Kliknij "Pokaż tylko zawodników z klubu i ich numery walk na matach"
- Wyświetli się krótka lista kategorii tylko z zawodnikami wybranego klubu i ich numery walk na matach
M/K M K Wszystkie kategorie semi contact full contact
(Pokazuje kategorię tylko z zawodnikami z wybranego klubu lub wszystkie)
Pokaż tylko listę kategorii
semi contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Biczyk Tymoteusz | Klub Karate Kyokushin IPPON |
2. | Krzymień Michał | Klub Karate Kyokushin IPPON |
3. | Krzysztof Białek | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Kurek Antoni | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
5. | Sowiński Ksawery | HCA Highlander Karate Team |
6. | Warchoł Franciszek | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
7. | Zadrożny Kacper | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
8. | Wieczorek Krzysztof | BUSHIDO |
9. | Jaworski Bartosz | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
10. | Krupiński Arkadiusz | Klub Karate Kyokushin IPPON |
11. | Niewiadomski Seweryn | UKS HEROS |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Baranowski Jerzy | UKS HEROS |
2. | Biczyk Adrian | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
3. | Gontarek Adam | MKS KK Radzymin |
4. | Gutowski Krzysztof | MKS KK Radzymin |
5. | Hys Oliwier | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
6. | Jankowski Tymon | UKS HEROS |
7. | Kobecki Aleksander | UKS Karate KANKU |
8. | Kogut Mikołaj | MKS KK Radzymin |
9. | Malizu Christopher | Klub Karate Kyokushin IPPON |
10. | Maszczak Jakub | KETSUI |
11. | Sidor Marcel | KYOKO Warszawa |
12. | Struniawski Szymon | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
13. | Kasprzak Piotr | KYOKO Warszawa |
14. | Koszelnik Milan | Klub Karate Kyokushin IPPON |
15. | Turski Jan | SSW HUSARZ |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Chkhikvadze Vazha | UKS HEROS |
2. | Czajkowski Stanisław | UKS Pancerni |
3. | Dądera Dawid | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
4. | Franczak Mateusz | UKS TONBO |
5. | Juszkiewicz Tycjan | UKS Karate KANKU |
6. | Mostył Mateusz | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
7. | Sarychev Oleksii | SSW HUSARZ |
8. | Śliwka Karol | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
9. | Sozoniuk Szymon | Bushi Team |
10. | Strzelczyk Kacper | UKS Pancerni |
11. | Sulima Gustaw | Klub Karate Kyokushin IPPON |
12. | Zawisza Jakub | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
13. | Polak Błażej | KSW Bushi |
14. | Dziwota Szymon | UKS HEROS |
15. | Nguyen Filip | Klub Karate Kyokushin IPPON |
16. | Staluszka Jakub | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gliwka Witold | UKS Karate KANKU |
2. | Ludwicki Mateusz | KETSUI |
3. | Sulejewski Krzysztof | MKS KK Radzymin |
4. | Szopa Olivier | BUSHIDO |
5. | Wasilewski Aleksander | UKS Karate KANKU |
6. | Łoboda Piotr | BUSHIDO |
7. | Wojciech Lisowski | Klub Karate Kyokushin IPPON |
8. | Piórkowski Igor | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
9. | Fidor Kacper | BUSHIDO |
10. | Gorzęba Kevin | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Ryl-Świderski Stanisław | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
2. | Shapira Robert | HCA Highlander Karate Team |
3. | Osial Paweł | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Lisowski Jakub | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
5. | Kwasiborski Adam | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
6. | Rutkowski Filip | KSW Bushi |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Mazurkiewicz Borys | Klub Karate Kyokushin IPPON |
2. | Guzin Jakub | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
3. | Bator Jakub | UKS Pancerni |
4. | Grotowski Julian | UKS Karate KANKU |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Akacki Mateusz | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
2. | Kliczek Dawid | SMOK |
3. | Kolasiński Jan | UKS Pancerni |
4. | Kołakowski Jan | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
5. | Kulesza Kajetan | KYOKO Warszawa |
6. | Redlicki Adam | Klub Karate Kyokushin IPPON |
7. | Sobczyk Jan | UKS Pancerni |
8. | Wasążnik Dominik | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
9. | Spyra Krzysztof | Klub Karate Kyokushin IPPON |
10. | Goceł Paweł | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
11. | Milewski Jakub | UKS Pancerni |
12. | Zygner Alex | SEKAI |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gajda Marek | BUSHIDO |
2. | Kuranowski Oliwier | KETSUI |
3. | Zadroga Ignacy | MKS KK Radzymin |
4. | Brzyski Bartosz | SEKAI |
5. | Nakwaski Jakub | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
6. | Vitchynov Ivan | UKS HEROS |
7. | Wielądek Przemysław | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gospoś Borys | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
2. | Kulesza Gabriel | KYOKO Warszawa |
3. | Machniewski Szymon | Klub Karate Kyokushin IPPON |
4. | Maliszewski Maksymilian | UKS Karate KANKU |
5. | Olędzki Kacper | UKS HEROS |
6. | Piętka Konrad | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
7. | Pyda Antoni | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
8. | Zamerfeld Sebastian | KETSUI |
9. | Pietraniuk Szymoon | MKS KK Radzymin |
10. | Nowiński Piotr | MKS KK Radzymin |
11. | Czerwonka Henryk | UKS Mushin |
12. | Modzelewski Franciszek | MKS KK Radzymin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Bąk Filip | KYOKO Warszawa |
2. | Bedyński Eryk | UKS HEROS |
3. | Falarczyk Kajetan | MKS KK Radzymin |
4. | Jesionowski Piotr | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Jóźwicki Grzegorz | KSW Bushi |
6. | Kasprzak Dariusz | KYOKO Warszawa |
7. | Koszelnik Krystian | Klub Karate Kyokushin IPPON |
8. | Kołomiets Yegor | UKS HEROS |
9. | Kuczyński Aleksander | KYOKO Warszawa |
10. | Sośnicki Kacper | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
11. | Sołowiej Franciszek | MKS KK Radzymin |
12. | Suligowski Marcel | SEKAI |
13. | Gawrysiuk Nikodem | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
14. | Chodnicki Cezary | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
15. | Jabłonowski Jakub | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
16. | Sienkiewicz Jan | Kumite Klub |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Adam Dziadak | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
2. | Kacprzak Jakub | UKS HEROS |
3. | Karbownik Krzesimir | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Płusa Wojciech | MKS KK Radzymin |
5. | Wrzesiński Grzegorz | MKS KK Radzymin |
6. | Sitnik Jan | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
7. | Baranowski Jan | UKS HEROS |
8. | Michniewski Grzegorz | Kumite Klub |
9. | Śledziewski Aleksander | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kovalchuk Oleksandr | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
2. | Marnic Mateusz | Kumite Klub |
3. | Masgutow Jan | BUSHIDO |
4. | Masternak Jakub | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
5. | Wownysz Filip | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
6. | Podbielski Kacper | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
7. | Brzyski Mateusz | SEKAI |
8. | Dąbrowski Wiktor | BUSHIDO |
9. | Zawadka Mateusz | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Nezhenskij Nikita | MKS KK Radzymin |
2. | Kudelski Mikołaj | MKS KK Radzymin |
3. | Dorosz Franciszek | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Flisek Sebastian | SSW HUSARZ |
2. | Rutkowski Filip | SMOK |
3. | Cydejko Aleksander | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Kvashnin Illia | KSW Bushi |
5. | Lewon Jan | KSW Bushi |
6. | Stańczyk Jakub | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kaczmarczyk Marcin | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
2. | Mazowiecki Wiktor | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
3. | Ząbek Kacper | MKS KK Radzymin |
4. | Gawrysiuk Igor | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Tymiński Filip | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
6. | Mazur Mateusz | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
7. | Wadych Aleks | KSW Bushi |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Chmura Aleksander | Klub Karate Kyokushin IPPON |
2. | Galicki Adam | MKS KK Radzymin |
3. | Kasprzak Jan | UKS Pancerni |
4. | Riepin Andrii | SSW HUSARZ |
5. | Sosnowski Aleksy | Bushi Team |
6. | Szkopański Antoni | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
7. | Wiśniewski Jan | Klub Karate Kyokushin IPPON |
8. | Sitnik Maciej | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
9. | Lisowski Karol | Klub Karate Kyokushin IPPON |
10. | Goździewski Paweł | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
11. | Kozłowski Wiktor | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Mirosz Kacper | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
2. | Nejfeld Filip | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
3. | Winarski Michał | Brokowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Wronowski Bartosz | UKS HEROS |
5. | Krowieranda Filip | SEKAI |
6. | Kaczmarczyk Sergiusz | BUSHIDO |
7. | Krasovskyi Żenia | Kumite Klub |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Prusinowski Aleksander | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
2. | Bayer Oleksandr | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
3. | Rutkowski Jakub | KSW Bushi |
4. | Kosiński Mikołaj | UKS HEROS |
5. | Szymański Igor | UKS Pancerni |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Borowy Michał | KETSUI |
2. | Drewnik Norbet | UKS Pancerni |
3. | Murawski Mikołaj | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Rudziński Mikołaj | MKS KK Radzymin |
5. | Malinowski Jakub | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
6. | Pieszewicz Jakub | KETSUI |
7. | Kornacki Mateusz | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
8. | Kwiatkowski Mikołaj | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
full contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Fiks Bartłomiej | BUSHIDO |
2. | Olszewski Jakub | SEKAI |
3. | Godek Krzysztof | KETSUI |
4. | Sozoniuk Jan | Bushi Team |
5. | Żmuda Jędrzej | SEKAI |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Skowron Wojciech | BUSHIDO |
2. | Trćka Jerzy | Klub Karate Kyokushin IPPON |
3. | Czubaj Paweł | SEKAI |
4. | Charun Filip | UKS HEROS |
5. | Sroczyński Igor | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Łakomiec Mikołaj | Kumite Klub |
2. | Antas Szymon | UKS Pancerni |
3. | Bojarski Paweł | UKS Pancerni |
4. | Miziński Oskar | Klub Karate Kyokushin IPPON |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Ziętala Michał | UKS HEROS |
2. | Bartko Kamil | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Wójcicki Bartłomiej | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
2. | Włodarski Marek | UKS Mushin |